top of page
Hastane Dünyası Hakkında

HAKKIMIZDA

Hastane Dünyası

Hastane Dünyası olarak sağlık sektöründeki iş fırsatlarını araştırıyor ve işverenler ile doktorlar, diş hekimleri ve diğer sağlık personellerini bir araya getiriyoruz. Amacımız, sağlık sektöründe iş arayan sağlık personelinin istihdam fırsatlarını kolayca fark etmesi sağlamak ve özel sağlık kuruluşlarının personel taleplerini karşılamak için bir aracı olarak hizmet vermektir. Ayrıca, hastane ve tıp merkezi alım satımı, hastane ve tıp merkezi ruhsatı alım satımı ve doktor kadrosu alım satımı ve kiralanması konularında danışmanlık hizmeti sunarak, sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurumlar için kapsamlı bir destek sunuyoruz.

 

Sağlık sektöründe kaliteli, etkin, doğru ve hızlı hizmet sunulabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Misyonumuz, sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurumların ihtiyaçlarını karşılamak ve sağlık alanında iş arayanlarla işverenleri bir araya getirmektir. İşimizde dürüstlük, şeffaflık, kalite ve etik değerleri ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimizi, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek sürekli olarak geliştiriyoruz.

Hastane Dünyası olarak, sağlık sektöründe faaliyet gösteren tüm kurum ve kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Our Team

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin?

Size yardımcı olabilmemiz için telefon, e-posta ya da sosyal medya aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page